Batoh Do Vody

Pokud dáváš přednost Batoh Do Vody, v nabídce najdeš celou škálu sportovních i elegantnějších modelů, které díky decentním vzorům i tmavším barvám sladíš s každým outfitem. V barvách kraluje černá, šedá, hnědá, ale i modrá, bordó a zelená.

Návrháři naštěstí myslí na všechny. V obchodech právě teď najdeš jak stylové Batoh Do Vody, tak kabelky a brašny přes rameno. Jak vybírat?

Batoh Do Vody vybírej úměrně své postavě. Pokud jsi malinká, nemůžeš táhnou obří batoh. Dbej na to, aby tvé zavazadlo mělo zpevněná záda a bederní popruh. Když totiž poneseš celou váhu jen na ramenou, změní se ti výlet brzo v očistec a ty si nic neužiješ.

O dalších věcech, které s sebou budete potřebovat, se poraďte dohromady. Nemusíte mít každý svoji sekyrku, stačí jedna, stejně tak třeba mapa, základní věci na ošetření a podobně. Nevíš-li, jestli si máš vzít do Batoh Do Vody ještě něco navíc, vždy si nech poradit od zkušenějších kamarádů.

My jsme si na mušku vzali právě takové Batoh Do Vody, které jsou svým motivem nějak vyjímečné a ukážeme Vám ty, které jsme vybrali jako nejzdařilejší… Jejich cena navíc není o moc větší než u jakéhokoliv jiného standardního batohu prodávaného v nějakém klasickém skateshopu. Dovolit si je tak může snad i většina běžných studentů...