Batoh Šmoulové

Požadavky na skutečně kvalitní Batoh Šmoulové přitom nejsou nijak přemrštěné. Důležité je, aby batoh svou hmotnost správně rozložil na zádech školáka. K tomu napomáhají vyztužená anatomicky tvarovaná záda, pevné a dostatečně široké popruhy s polstrováním a nízká hmotnost samotného batohu.

Nejlepším zavazadlem je Batoh Šmoulové. Těch je ale několik druhů a důležité je zvolit ten správný batoh pro správnou příležitost. Pokud bude totiž moc malý, nevejde sě ti do něj vše potřebné. Bude-li naopak příliš velký, potáhneš s sebou spoustu zbytečných krámů, protože se ti do batohu prostě vejdou.

S oblečením to nepřeháněj, každý pochopí, že se nebudeš několikrát denně převlékat do čistého. Úplně ti postačí na každý den čisté tričko, spodní prádlo a ponožky. Pak vezmi mikinu, pláštěnku a jedny dlouhé kalhoty. V těch ale možná pojedeš, v tom případě přibal kraťasy. Spacák, karimatku, věci na základní hygienu a Batoh Šmoulové je najednou plný, ani nevíš jak. Bude se ti ještě hodit lahev na pití, na tu nezapomeň.

Některé holky by svou ženskost neshodily za žádnou cenu, a tak Batoh Šmoulové v jejich garderóbě nenajdeš. Místo toho nosí do školy maxikabelky, notebookové brašny a tašky přes rameno.

Zavazadlo schopné během přepravy ochránit všechny osobní věci je zkrátka k nezaplacení. Škála využití nabízených produktů však tímto nekončí. Batoh Šmoulové naleznou své uplatnění u každého studenta, který se ve škole nechce na zádech prezentovat něčím nudným a neoriginálním. Divoká kombinace barev, vzorů a potisků rozhodně nedopustí, aby podobná situace nastala. I dámy dokáže sortiment nadchnout. Atraktivní kabelky potěší moderním designem, který až překvapí mnoha praktickými prvky.