Batoh Salomon

Pevná, anatomicky tvarovaná záda a dostatečně široké popruhy Batoh Salomon napomáhají ke správnému a zdravému vývoji páteře. Mají odlišnou konstrukci a v lecčems se podobají dřívějším školním aktovkách — především to jsou pevná, anatomicky tvarovaná záda a dostatečně široké, polstrované popruhy.

Ať už se rozhodnete pro libovolný Batoh Salomon, nikdy neuděláte chybu. Každý produkt totiž využívá léty prověřené principy umožňující snadnépřenášení. Postarají se nejen o vhodné rozložení hmotnosti na záda a bedra. Batoh zajistí rovněž přirozený odvod teplého vzduchu. Tvarované měkké ramenní popruhy poté dotvářejí po všech ohledech dokonalé batohy. Jednotlivé systémy ukotvené na flexibilní lehké konstrukci vytvářejí stoprocentně perfektní symfonii.

Děti samotné výhody skvělé konstrukce Batoh Salomon tolik neocení, ale rozhodně si všimnou, jak batoh vypadá a zda se jim bude líbit. Vzhled je i pro malé děti velmi důležitý a pokud je to jen trochu možné, měli byste jim dát možnost, aby si vybraly samy.

Jsou prázdniny, a tak se klidně může stát, že tě nějaký pěkný kluk pozve na výlet do přírody. V tom případě si ale budeš muset do Batoh Salomon zabalit věci. A my ti poradíme, co vybrat.

S oblečením to nepřeháněj, každý pochopí, že se nebudeš několikrát denně převlékat do čistého. Úplně ti postačí na každý den čisté tričko, spodní prádlo a ponožky. Pak vezmi mikinu, pláštěnku a jedny dlouhé kalhoty. V těch ale možná pojedeš, v tom případě přibal kraťasy. Spacák, karimatku, věci na základní hygienu a Batoh Salomon je najednou plný, ani nevíš jak. Bude se ti ještě hodit lahev na pití, na tu nezapomeň.