Batohy Hi-Tec

O dalších věcech, které s sebou budete potřebovat, se poraďte dohromady. Nemusíte mít každý svoji sekyrku, stačí jedna, stejně tak třeba mapa, základní věci na ošetření a podobně. Nevíš-li, jestli si máš vzít do Batohy Hi-Tec ještě něco navíc, vždy si nech poradit od zkušenějších kamarádů.

Zavazadlo schopné během přepravy ochránit všechny osobní věci je zkrátka k nezaplacení. Škála využití nabízených produktů však tímto nekončí. Batohy Hi-Tec naleznou své uplatnění u každého studenta, který se ve škole nechce na zádech prezentovat něčím nudným a neoriginálním. Divoká kombinace barev, vzorů a potisků rozhodně nedopustí, aby podobná situace nastala. I dámy dokáže sortiment nadchnout. Atraktivní kabelky potěší moderním designem, který až překvapí mnoha praktickými prvky.

Jen s opravdu kvalitním batohem můžete předcházet nepříjemným obtížím a bolestem zad vašich dětí. Z lékařské studie uveřejněné v časopise Archives of Disease in Childhood totiž vyplývá, že děti ve svých Batohy Hi-Tec nosí až 30 % své vlastní váhy, ačkoliv ze strany lékařů přichází varování, že by to nemělo být více jak 10 – 12 %!

Vybírej Batohy Hi-Tec, který má hodně kapes, dobře ti poslouží. Je příjemné mít všechno hned po ruce. Podobné věci (kartáček, pastu, hřeben) dej vždy do jedné kapsy. Při balení postupuj logicky, abys při hledání jeleního loje nemusela z batohu vyndat všechno, včetně spacáku, ven.

Některé holky by svou ženskost neshodily za žádnou cenu, a tak Batohy Hi-Tec v jejich garderóbě nenajdeš. Místo toho nosí do školy maxikabelky, notebookové brašny a tašky přes rameno.