Batoh 1 Kg

Pevná, anatomicky tvarovaná záda a dostatečně široké popruhy Batoh 1 Kg napomáhají ke správnému a zdravému vývoji páteře. Mají odlišnou konstrukci a v lecčems se podobají dřívějším školním aktovkách — především to jsou pevná, anatomicky tvarovaná záda a dostatečně široké, polstrované popruhy.

My jsme si na mušku vzali právě takové Batoh 1 Kg, které jsou svým motivem nějak vyjímečné a ukážeme Vám ty, které jsme vybrali jako nejzdařilejší… Jejich cena navíc není o moc větší než u jakéhokoliv jiného standardního batohu prodávaného v nějakém klasickém skateshopu. Dovolit si je tak může snad i většina běžných studentů...

Požadavky na skutečně kvalitní Batoh 1 Kg přitom nejsou nijak přemrštěné. Důležité je, aby batoh svou hmotnost správně rozložil na zádech školáka. K tomu napomáhají vyztužená anatomicky tvarovaná záda, pevné a dostatečně široké popruhy s polstrováním a nízká hmotnost samotného batohu.

Návrháři naštěstí myslí na všechny. V obchodech právě teď najdeš jak stylové Batoh 1 Kg, tak kabelky a brašny přes rameno. Jak vybírat?

Pokud dáváš přednost Batoh 1 Kg, v nabídce najdeš celou škálu sportovních i elegantnějších modelů, které díky decentním vzorům i tmavším barvám sladíš s každým outfitem. V barvách kraluje černá, šedá, hnědá, ale i modrá, bordó a zelená.