Batohy Pro Druhý Stupeň

Přestože to výrobci tvrdí, málokterý batoh je zcela nepromokavý. Proto se hodí větší pláštěnka, kterou si přetáhneš přes Batohy Pro Druhý Stupeň. Nemáš-li ji, vezmi nějaký igelitový pytel, do kterého v případě slejváku zabalíš batoh.

Ještě není pozdě! A pokud se rozmýšlíte, zda vybrat batoh či aktovkou nezapomeňte, že Batohy Pro Druhý Stupeň je praktičtější, pohodlnější a vejde se do nich více věcí. V hlavně mají delší životnost.

O dalších věcech, které s sebou budete potřebovat, se poraďte dohromady. Nemusíte mít každý svoji sekyrku, stačí jedna, stejně tak třeba mapa, základní věci na ošetření a podobně. Nevíš-li, jestli si máš vzít do Batohy Pro Druhý Stupeň ještě něco navíc, vždy si nech poradit od zkušenějších kamarádů.

Návrháři naštěstí myslí na všechny. V obchodech právě teď najdeš jak stylové Batohy Pro Druhý Stupeň, tak kabelky a brašny přes rameno. Jak vybírat?

Nový školní rok už ťuká na dveře a mnozí prvňáčci netrpělivě očekávají den, kdy poprvé zasednou do školních lavic, aby se zde naučili číst, psát a počítat. Žádný z nich se neobejde bez jedné věci – Batohy Pro Druhý Stupeň. A je především na rodičích, aby mu umožnili nosit batoh, který nebude ubližovat jeho zádům!