Batoh Victorinox

Návrháři naštěstí myslí na všechny. V obchodech právě teď najdeš jak stylové Batoh Victorinox, tak kabelky a brašny přes rameno. Jak vybírat?

Pokud dáváš přednost Batoh Victorinox, v nabídce najdeš celou škálu sportovních i elegantnějších modelů, které díky decentním vzorům i tmavším barvám sladíš s každým outfitem. V barvách kraluje černá, šedá, hnědá, ale i modrá, bordó a zelená.

Vezme-li tě přítel někam, kde budete spát pod střechou, stačí ti Batoh Victorinox o objemu 40 litrů. Nemáš ponětí, kolik to je? Představ si 40 krabic mléka na jedné hromadě. Do batohu sbal spacák, karimatku, jídlo a oblečení na dva dny. Při balení uvažuj rozumně, protože každou věc navíc potáhneš na svých zádech a pěší pochod může být i několik hodin.

Jsou prázdniny, a tak se klidně může stát, že tě nějaký pěkný kluk pozve na výlet do přírody. V tom případě si ale budeš muset do Batoh Victorinox zabalit věci. A my ti poradíme, co vybrat.

Taková zátěž v kombinaci s nevyhovujícím Batoh Victorinox, který nerovnoměrně zatěžuje záda, způsobuje dětem zdravotní potíže, jako jsou bolesti zad, skolióza páteře či bolesti hlavy a krční páteře. Tyto problémy mohou přetrvat až do dospělosti a vyvinout se v nepříjemné nemoci pohybového aparátu. Vyplývá to z údajů Státního zdravotního ústavu.