Batohy 10L

Romantika k létu patří. A co může být romantičtějšího než usínat vedle svého přítele někde pod stanem, nebo rovnou pod hvězdnou oblohou? Výlet do přírody, stanování, nebo dokonce čundr může být fakt super, ale musíš si s sebou vzít ty správné věci a hlavně zvolit to správné zavazadlo – Batohy 10L. Protože s taškou přes rameno se asi několik kilometrů nepotáhneš. Ani sportovní taška není příliš vhodná, opět se špatně nosí.

Batohy 10L vybírej úměrně své postavě. Pokud jsi malinká, nemůžeš táhnou obří batoh. Dbej na to, aby tvé zavazadlo mělo zpevněná záda a bederní popruh. Když totiž poneseš celou váhu jen na ramenou, změní se ti výlet brzo v očistec a ty si nic neužiješ.

Jsou prázdniny, a tak se klidně může stát, že tě nějaký pěkný kluk pozve na výlet do přírody. V tom případě si ale budeš muset do Batohy 10L zabalit věci. A my ti poradíme, co vybrat.

Na výlet pod stan nebudeš potřebovat o moc větší Batohy 10L, protože počítáme s tím, že ty nebudeš ona osoba, kdo stan ponese. Přesto si vezmi padesátilitrový batoh, protože noci venku jsou vždy chladnější a nějaký kousek oblečení navíc se ti možná bude hodit. My holky docela často trpíme na zimu od nohou, tak ani teď v létě nezapomínej na teplé ponožky, třeba za ně budeš nakonec vděčná.

Na takový krátký výlet ti běžně stačí Batohy 10L, který nosíš do školy. V podstatě s sebou totiž nic nepotřebuješ – lahev s pitím, sváču, peněženku, nějakou mikinu, kdyby se ochladilo, nebo pláštěnku, kdyby začlo pršet. Pokud danou oblast přesně neznáš, hodí se mapa. Není na škodu přibalit i náplast, kdyby se ti v botách udělal puchýř.