Batoh Turistický

Ještě není pozdě! A pokud se rozmýšlíte, zda vybrat batoh či aktovkou nezapomeňte, že Batoh Turistický je praktičtější, pohodlnější a vejde se do nich více věcí. V hlavně mají delší životnost.

Pokud dáváš přednost Batoh Turistický, v nabídce najdeš celou škálu sportovních i elegantnějších modelů, které díky decentním vzorům i tmavším barvám sladíš s každým outfitem. V barvách kraluje černá, šedá, hnědá, ale i modrá, bordó a zelená.

Některé holky by svou ženskost neshodily za žádnou cenu, a tak Batoh Turistický v jejich garderóbě nenajdeš. Místo toho nosí do školy maxikabelky, notebookové brašny a tašky přes rameno.

Pevná, anatomicky tvarovaná záda a dostatečně široké popruhy Batoh Turistický napomáhají ke správnému a zdravému vývoji páteře. Mají odlišnou konstrukci a v lecčems se podobají dřívějším školním aktovkách — především to jsou pevná, anatomicky tvarovaná záda a dostatečně široké, polstrované popruhy.

Vezme-li tě přítel někam, kde budete spát pod střechou, stačí ti Batoh Turistický o objemu 40 litrů. Nemáš ponětí, kolik to je? Představ si 40 krabic mléka na jedné hromadě. Do batohu sbal spacák, karimatku, jídlo a oblečení na dva dny. Při balení uvažuj rozumně, protože každou věc navíc potáhneš na svých zádech a pěší pochod může být i několik hodin.