Batoh Smoke

Ledvinky byly módní především v osmdesátých letech, móda batohů přetrvala dodnes, avšak mezi módními nadšenci se batohy donedávna netěšily velké oblibě a to především proto, že výrobci Batoh Smoke nabízeli pouze ruksaky sportovní.

Vezme-li tě přítel někam, kde budete spát pod střechou, stačí ti Batoh Smoke o objemu 40 litrů. Nemáš ponětí, kolik to je? Představ si 40 krabic mléka na jedné hromadě. Do batohu sbal spacák, karimatku, jídlo a oblečení na dva dny. Při balení uvažuj rozumně, protože každou věc navíc potáhneš na svých zádech a pěší pochod může být i několik hodin.

Jednička mezi Batoh Smoke, taškami a zavazadly. Tato firma svým produktům natolik věří, že na vybrané zboží poskytuje prodlouženou záruku 30 let. Rozhodně přitom nejde o žádné plané volání do větru. Společnost totiž využívá skutečně trvanlivé materiály zaručující maximální odolnost vůči vlivům prostředí. Právě proto popisované značce například důvěřují lidé, kteří musí kvůli svému povolání často cestovat.

Na takový krátký výlet ti běžně stačí Batoh Smoke, který nosíš do školy. V podstatě s sebou totiž nic nepotřebuješ – lahev s pitím, sváču, peněženku, nějakou mikinu, kdyby se ochladilo, nebo pláštěnku, kdyby začlo pršet. Pokud danou oblast přesně neznáš, hodí se mapa. Není na škodu přibalit i náplast, kdyby se ti v botách udělal puchýř.

Pevná, anatomicky tvarovaná záda a dostatečně široké popruhy Batoh Smoke napomáhají ke správnému a zdravému vývoji páteře. Mají odlišnou konstrukci a v lecčems se podobají dřívějším školním aktovkách — především to jsou pevná, anatomicky tvarovaná záda a dostatečně široké, polstrované popruhy.