Batohy Pro Kočky

Pokud se vypravíš na několikadenní výlet, kdy se budete vyhýbat civilizaci a všechno, co budete potřebovat, si přinesete s sebou, zvol Batohy Pro Kočky o objemu alespoň 60 litrů. Nejvíc místa v batohu ti zabere jídlo a taky je nejtěžší, takže ho při balení umísti spíše do dolní části batohu, aby se ti vše dobře neslo. V něčem to jídlo budeš muset uvařit, takže přibal nějaký ešus.

Děti samotné výhody skvělé konstrukce Batohy Pro Kočky tolik neocení, ale rozhodně si všimnou, jak batoh vypadá a zda se jim bude líbit. Vzhled je i pro malé děti velmi důležitý a pokud je to jen trochu možné, měli byste jim dát možnost, aby si vybraly samy.

S oblečením to nepřeháněj, každý pochopí, že se nebudeš několikrát denně převlékat do čistého. Úplně ti postačí na každý den čisté tričko, spodní prádlo a ponožky. Pak vezmi mikinu, pláštěnku a jedny dlouhé kalhoty. V těch ale možná pojedeš, v tom případě přibal kraťasy. Spacák, karimatku, věci na základní hygienu a Batohy Pro Kočky je najednou plný, ani nevíš jak. Bude se ti ještě hodit lahev na pití, na tu nezapomeň.

Pevná, anatomicky tvarovaná záda a dostatečně široké popruhy Batohy Pro Kočky napomáhají ke správnému a zdravému vývoji páteře. Mají odlišnou konstrukci a v lecčems se podobají dřívějším školním aktovkách — především to jsou pevná, anatomicky tvarovaná záda a dostatečně široké, polstrované popruhy.

Jestli vyznáváš sportovnější styl, nemusíš se bát ani veselejších barev a motivů. Mysli ale na to, aby celý tvůj outfit stylově ladil. Není nic horšího, než holka ve volánkových šatech a lodičkách, která má na zádech ošuntělý Batohy Pro Kočky, který hraje všemi barvami.